• משופץ
וינגבו מזין עוף אקרילי, מהירות, ניקוי קל, תיבת מזין ציפורים אוטומטית בעלת קיבולת גדולה, קוקטייל שקוף לכלוב לחיות מחמד

וינגבו מזין עוף אקרילי, מהירות, ניקוי קל, תיבת מזין ציפורים אוטומטית בעלת קיבולת גדולה, קוקטייל שקוף לכלוב לחיות מחמד

] הערכה:
ILS 2.00

קיים
בחנות

[] אוטומטי עוף מזין עם לבלבל כדי לשלוט האכלת מהירות בהתאם למצב בפועל של חיית המחמד שלך, מגיע עם ידית נשיאה להתאמה קלה. [למעלה פתיחת] העליון של זה אקריליק עוף מזון תיבת יכול להיות נפתח ומילא, מה שהופך אותו קל יותר לנקות ומניעת חיות מחמד מלהיכנס ולזהם את מזון. [גדול קיבולת] עוף ציפור מזין יכול להיות ממוקם ישירות בפינות של הכלוב, פשוט ויפה, מורחב גדול קיבולת עיצוב, מתאים יותר חיות מחמד באותו זמן. [קל להתקנה] אם לכלוב יש פתחים מתאימים או כלוב תיל, אתה יכול להשתמש בחורי הברגים בגב המזין ולתקן אותו על הכלוב בעזרת ברגי מרווח כדי למנוע התהפכות. [קל לניקוי] עוף מזין תיבת עשוי אקריליק, יומן חומר, את כל יכול לנקות, יכול להיות סמוק, יותר נוח, שקיפות גבוהה ללא מבוי סתום. תכונה : 1. [קל לניקוי] עוף מזין תיבת עשוי אקריליק, יומן חומר, את כל יכול לנקות, יכול להיות סמוק, יותר נוח, שקיפות גבוהה ללא מבוי סתום.2. [גדול קיבולת] עוף ציפור מזין יכול להיות ממוקם ישירות בפינות של הכלוב, פשוט ויפה, מורחב גדול קיבולת עיצוב, מתאים יותר חיות מחמד באותו זמן.3. [] אוטומטי עוף מזין עם לבלבל כדי לשלוט האכלת מהירות בהתאם למצב בפועל של חיית המחמד שלך, מגיע עם ידית נשיאה להתאמה קלה.4. [למעלה פתיחת] העליון של זה אקריליק עוף מזון תיבת יכול להיות נפתח ומילא, מה שהופך אותו קל יותר לנקות ומניעת חיות מחמד מלהיכנס ולזהם את מזון.5. [קל להתקנה] אם לכלוב יש פתחים מתאימים או כלוב תיל, אתה יכול להשתמש בחורי הברגים בגב המזין ולתקן אותו על הכלוב בעזרת ברגי מרווח כדי למנוע התהפכות.מפרט : סוג פריט : עוף מזיןחומר : אקריליק, לוגוזה : רוטין תרנגולות, תוכים, ציפור מזיניםאובייקטים ישימים : רוטין תרנגולות, שליו, תוכים, אהבת ציפורים, קוקטייל, וכו'.רשימת חבילה : 1 מזין עוף 1 חתיכת בקרת פריקה 1 בורג 2 מרווח 1 אגוז כנף 1 בורג אקרילי 1 מרווח אקרילי 1 מרווח מרובע אקרילי או 1 מזין עוף 1 חתיכת בקרת פריקה 1 בורג 2 מרווח 1 אגוז כנף 2 מרווח אקרילי 2 מרווח אקרילי 1 מרווח מרובע אקרילי הערה : 1. מתאים בעיקר למזון חלקיקים קטן ובינוני, לא מומלץ למקם חלקיקים גדולים מדי של אגוזים ומזון אחר, מה שעלול לגרום לסתימה, קשיי האכלה ובעיות אחרות, אגוזים גדולים המוזנים ביד יותר כדי לקדם חיבה.2. מדידה ידנית, בבקשה לאפשר 0-0.4 בטעות.

המאפיינים האחרים

Item Type:
Chicken Feeder
Material:
Acrylic, Log
Use:
Rutin Chickens, Parrots, Bird Feeders
Applicable Objects:
Rutin Chickens, Quails, Budgies, Love Birds, Cockatiel, etc.
Package List:
1 xChicken Feeder:
1 x Discharge Control Piece:
1 x Screw:
2 x Spacer:
1 x Wing Nut:
1 x Acrylic Screw:
1 x Acrylic Spacer:
1 x Acrylic Square Spacer:
or1 x Chicken Feeder:
1 x Discharge Control Piece:
1 x Screw:
2 x Spacer:
1 x Wing Nut:
2 x Acrylic Screw:
2 x Acrylic Spacer:
1 x Acrylic Square Spacer:
Note:
1. Mainly suitable for small and medium sized particle food, it is not recommended to place too large particles of nuts and other food, which may result in clogging, feeding difficulties and other problems, large nuts hand fed more to promote affection.2. Manual measurement, please allow 0‑0.4in error.:

הצעות דומות

סט מזין ציפורים מפלדת אל חלד-3 מארז מתקני האכלה ומים לכלוב ציפורים - תוכי, קוקטייל, קונור, באדי, תוכי, מקאו וקערות מזון קטנות לבעלי חיים-אביזרי

ILS 11.99

*עמיד ובטוח שלנו ציפור מזין סט הוא עשוי באיכות גבוהה נירוסטה כי הוא לא רעיל, חסר ריח, וחלודה עמיד זה בטוח ל

התראות

חתום עכשיו וקבל חמש הצעות טובות כבר היום гарантированно במחיר הטוב ביותר.